Free cookie consent management tool by TermsFeed

Specialisté na střechy

23.04.2020

Střecha v dobrých rukou

Traduje se, že kdo má židli, ten bydlí. Dokážete si ale představit bydlení doslova bez střechy nad hlavou? Troufáme si odhadnout, že v takovém případě byste židli i klidně obětovali. Střechy a střešní krytiny vyžadují, aby vydržely co nejdéle, i nějakou tu údržbu. Na co byste neměli zapomínat a jak si poradit v případě, že je oheň, rozumějte malér, na střeše? A existuje snad někdo jako specialista na střechy, který pomůže nejen když je nejhůř?

Běžná údržba

Poslední léta, a vlastně nejen ta, jsou z pohledu počasí více než rozmarná. Prudké deště, silné větry, mráz i vysoké teploty, ze kterých se točí hlava. Tomu všemu je každá střecha vystavena v první linii. Aby tento ochranný štít domu fungoval co nejlépe, zasluhuje také čas od času, trochu té láskyplné péče. Čištění, natírání či nástřik střechy se řadí mezi ty nejzákladnější a nejjednodušší údržbové práce, které potěší všechny typy střech - kovové, asfaltové i ty z betonových či pálených tašek, a dokáží prodloužit jejich životnost i o několik let. Pokud je navíc nátěr proveden kvalitně vydrží až pět let

 

Tip: Věděli jste, že existuje NANO ochrana nejen pro lak vašeho automobilu, ale také pro střechy? Pokud je pro vás kvalita vždy až na prvním místě a záleží vám na dlouhé životnosti střechy nad hlavou, rozhodně se vyplatí do její aplikace investovat.  

 

Součástí střechy jsou také okapy, které mohou na někoho působit dojmem bezúdržbovosti. Však to spláchne déšť, no ne? Ano, někdy dokonce tak dokonale, že se celý okap ucpe a dešťová voda místo v kanále končí ve zdech vašeho domu. Předejít této katastrofě můžete díky pravidelnému čištění okapů, ale nejen tím. Většina domů je opatřená kovovým okapem. A bohužel, kde se potkává kov a voda, časem se objeví i koroze, která zapracuje na narušení povrchu - ejhle, skulina je na světě! Jen pravidelný a kvalitní nátěr okapů je dostatečnou prevencí. Na detailech záleží, tak nekažte svému domu fasádu nevzhledným, oprýskaným okapem!

Když se něco pokazí

Vlastnit dům je radost, ale i spousta starostí. Zejména u starších staveb je šance, že se s nějakými těmi problémy dříve či později určitě potkáte. Jak odstranit nejen vady na kráse, ale i větší maléry, které se dokážou postarat nejen o bezesné noci ale i masivní únik peněz z pokladničky? Oprava střechy určitě vyžaduje více než jeden pár šikovných rukou. A i když se najdou zruční Nebojsové, kteří si troufnou na opravu střechy sami, vždy je lepší svěřit celou práci na bedra zkušených profesionálů. Ti si většinou dokáží poradit i třeba s komíny, v nichž zub času zanechal nějakou tu díru, která nyní brání nebo narušuje jeho funkčnost a plné využívání.

Hon na specialistu

Jedna střecha a kolik to dá práce, že? Sehnat ale spolehlivého řemeslníka, který bude moci přijet co nejdříve a všechny opravy provede naprosto precizně, to se rovná v dnešní době honbě za pokladem. Netrapte se hledáním těch pravých jednotlivců na dílčí práce a  zapomeňte i na báje a mýty o tom, že profesionální firma vás bude stát celé mění. Jste-li z plzeňského kraje, máme pro vás skvělou zprávu! Firma Výšky za Vás se postará o veškeré údržbové práce i opravy vaší střechy, okapů i komínů a pomůžou vám i s pokládkou nové střešní krytiny. Více než výčet služeb a příznivé ceny vás přesvědčí ukázky dokončených projektů? Naši profíci mají v inventáři mnoho zkušeností i zástupy nad míru spokojených zákazníků. Svěřte se do rukou profíků z Výšky za Vás a sjednejte si svůj termín ještě dnes!

nátěr střechy

»zpět do archivu novinek

NAŠI KLIENTI