Free cookie consent management tool by TermsFeed

Systémy proti ptactvu

V menších i větších měst je největším nepřítelem člověka v oblasti ptactva hlavně holub městský, který zde našel ideální podmínky kvůli hnízdění i dostatku potravy. Holubi představují nejenom zdravotní riziko, ale také kvůli jejich pobytu znečišťují a ničí stavby, prostranství a fasády všeho druhu.

Chcete-li svoji budovu uchovat v čistotě, pak jedinou možnou variantou je instalace ochrany či zábrany proti ptactvu, zejména tedy proti holubům.

Výběr správné varianty

V závislosti na typu stavby naše firma navrhne efektivní řešení, aby bylo dosaženo co nejvyšší možné účinnosti a vybere vhodnou variantu systému.

Zajišťujeme:

Díky správně zvolené variantě systému a instalaci dle technologického postupu je jeho životnost minimálně 10 let.

Poptat služby


Instalace systémů proti ptactvu

Po zvolení jedné z variant zajistíme potřebnou instalaci hrotového nebo síťového systému, který účinně zabrání dosedání holubů. Naše firma klade důraz na kvalitu položení, naši vyškolení pracovníci systém vždy instalují tak, aby dokonale chránit celou náletovou hranu plochy. Zabezpečování veškerých ploch provádíme v oblasti Plzeňského kraje.

Prakticky neviditelné

Nebojte se toho, že by vzhled vaší budovy při instalaci těchto systémů nějak utrpěl. Naši odborně vyškolení pracovníci zábrany proti ptactvu umístí na budovu tak, aby byly prakticky neviditelné.


CENÍK Systémy proti ptactvu

Instalace hrotů proti holubům

od 100 Kč/bm

Dvojité hroty proti holubům

od 200 Kč/bm

Instalace sítí proti holubům 

od 150 Kč/m2

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

NAŠI KLIENTI