Free cookie consent management tool by TermsFeed

Mytí fasád

Vzduch ve městech obsahuje prach, výfukové plyny z aut i další nečistoty. Na fasádách se tak každým dnem usazuje řada nečistot, čímž se vytrácí jejich hezký vzhled. Pokud chcete oživit jejich původní krásu, nechte fasádu důkladně vyčistit a umýt. Dalším krokem pak může být nový nátěr fasády

5 důvodů, proč nechat mytí fasád na nás

  • Špičková technika a pomůcky.
  • Kvalitní a účinné prostředky.
  • Stabilní tým proškolených a zkušených makáčů.
  • Jsme flexibilní a rychlí.
  • Máme velmi sympatické ceny.

Mytí a čištění fasády za pomoci horolezecké techniky

Mytí a čištění fasád provádíme nejenom přes lešení a plošiny, ale i za pomoci horolezecké techniky, která nám umožní dostat se do těžko přístupných míst. Díky vhodně zvoleným postupům dokážeme fasádu zbavit prachu, řas, plísní, ptačího trusu i dalších nečistot.

Poptat služby


CENÍK Mytí, nátěry a opravy fasád

Nátěry fasád

100 - 350 Kč/m2

Čištění fasád tlakovou vodou

50 - 130 Kč/m2 dle znečištění

Opravy fasád

600 - 1 200 Kč/m2

Impregnace fasád

Impregnace fasád proti plísním, řasám a nečistotám.

40 - 80 Kč/m2

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

POTŘEBUJE DÁT VAŠE FASÁDA UMÝT A VYČISTIT?

Napište nám nebo zavolejte na číslo +420 601 123 888.

Často kladené dotazy

 

Pravidelné mytí fasády pomáhá udržovat estetický vzhled budovy, zvyšuje její hodnotu a prodlužuje životnost materiálů. Také předchází poškození způsobenému znečištěním, plísněmi a řasami.

Používáme různé metody včetně vysokotlakého mytí, chemického čištění a šetrných ekologických metod, v závislosti na typu povrchu a míře znečištění. Naše techniky jsou efektivní a šetrné k materiálům fasády.

Frekvence mytí fasády závisí na umístění a klimatických podmínkách. Obecně se doporučuje mytí fasády každé 2-3 roky. V oblastech s vysokým znečištěním nebo extrémními povětrnostními podmínkami může být potřeba častější údržba.

Profesionální mytí fasády zaručuje důkladné a bezpečné čištění bez poškození povrchu. Naši odborníci mají zkušenosti a vybavení potřebné k efektivnímu odstranění nečistot, plísní a řas, což přispívá k dlouhodobému udržení vzhledu a struktury budovy.

Ano, používáme ekologicky šetrné čisticí prostředky a metody, které minimalizují negativní dopad na životní prostředí. Naše techniky jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro okolní přírodu a zároveň účinné proti znečištění.

NAŠI KLIENTI