Free cookie consent management tool by TermsFeed

Instalace reklamy

Vlastníte firmu a chcete se na trhu zviditelnit? Jednou z efektivních možností, jak zviditelnit svoji firmu, nabízenou službu nebo produkt, je reklama. Pro tyto účely jsou vhodné reprezentativní velkoplošné reklamy, které nelze přehlédnout.

Naše firma zajišťuje kompletní servis v oblasti reklamy, který zahrnuje:

  • příprava grafického návrhu dle přání a požadavků klienta,
  • výroba banneru, plachty či jiné reklamy,
  • instalace reklamy,
  • osvětlení reklamní plochy.

Veškeré námi nabízené služby provádíme v Plzeňském kraji. 

Poptat služby


Návrh a výroba reklamy

Před výrobou požadované reklamy vám naši zkušení grafici navrhnou logo firmy a vzhled celé reklamní plochy. Dále vám poradí také ohledně výběru vhodného materiálu, který se využije pro tisk reklamy. Po domluvě a schválení se vytvořená reklama vytiskne a umístí.

Umístění reklamy

Umístění reklamy hraje velice důležitou roli, díky dobře umístěné a viditelné reklamě lze firmu nebo konkrétní výrobek lépe zviditelnit. Naše firma vám poradí, jaký druh reklamní plochy vybrat, a poté zajistí její umístění. Reklamu nejčastěji umisťujeme na fasády domů, štítové zdi, stožáry, komíny továrních budov a další výškové budovy.

Instalace reklamy

Instalaci reklamy na reklamní plochu provádíme na základě dohody s klientem. Při instalaci využíváme moderní vysokozdvižné plošiny a horolezeckou techniku. Kromě kvalitně odvedené práce klademe rovněž důraz také na bezpečnost při práci. Instalaci reklam provádíme jak v interiérech, tak i exteriérech. Není problém u reklamy zajistit případné osvětlení.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI