Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, pak je nutné věnovat jim dostatečnou a pravidelnou péči. Okapy by se měly zpravidla čistit alespoň jednou až dvakrát do roka. Frekvence čistění se však odvíjí podle lokality, okolí, množství ptactva, druhu a stavu střechy. Díky pravidelnému čistění okapů předejdete ucpání okapových svodů, odtokových kanálků, poškození říms či dalším závažným poškozením.

Naše firma nabízí pravidelné čištění okapů a okapových svodů v Plzeňském kraji. Okapy i svody čistíme precizně a rychle. Při čištění i nátěrech okapů klademe důraz na kvalitu odvedené práce. S naší firmou tak budete mít jistotu, že dešťová voda v okapech proteče tak, jak má.

5 důvodů, proč si nechat vyčistit okapy u nás

  1. máme nízké ceny
  2. disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky
  3. požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně
  4. jsme flexibilní
  5. máme dlouholeté zkušenosti

Poptat služby


Jak provádíme čištění okapů?

Naši pracovníci s dlouholetými zkušenostmi provádí čištění okapů účinně a přitom šetrně tak, aby nedošlo k jejich poškození. Během čištění odstraníme veškeré organické i anorganické nečistoty a tento odpad následně také zlikvidujeme. Kromě čištění provádíme také nátěry okapů, které zajistí jejich odolnost proti nepříznivým vnějším vlivům a zvýší jejich celkovou životnost.

CENÍK Výměna, čištění a nátěry okapů

Čištění okapů

40 - 200 Kč/bm

Nátěry okapů

200 - 250 Kč/bm

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI