Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nátěry okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly, pak je nutné věnovat jim dostatečnou péči. Údržba okapů tedy neznamená pouhé čištění okapů, ale také nátěry, které okapy ochrání před nepříznivým počasím a dalšími vnějšími vlivy. Naše firma se zaměřuje na nátěry okapů, okapových plechů a svodů a specializuje se na Plzeňský kraj.

5 důvodů, proč si nechat natřít okapy u nás

  • máme nízké ceny,
  • disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky,
  • požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně,
  • jsme flexibilní,
  • máme dlouholeté zkušenosti.

Poptat služby


Jak provádíme nátěry okapů?

Naši pracovníci s dlouholetými zkušenostmi provádí nátěry okapů ručně a za pomoci horolezecké techniky. Díky ručnímu způsobu se barva dostane do všech záhybů i méně přístupných míst.

Před samotným nátěrem odstraňujeme starý, odloupaný a nepřilnutý nátěr. Dále také odstraňujeme z povrchu okapu rez a další nežádoucí nečistoty (např. mech, malta, mastnota atd.). Čištění okapů provádíme mechanicky pomocí ocelových kartáčů, košťat a brusek. Mastnotu z okapů dostáváme díky speciálním přípravkům k tomu určeným. Po důkladném očištění provádíme profesionální nátěry.

Životnost nátěrů

Při nátěrech okapů používáme pouze kvalitní barvy a ty aplikujeme v několika vrstvách, čímž se prodlužuje životnost okapů.

Výběr barvy

Naše firma disponuje řadou barev a barevných odstínů. Pokud tedy máte zájem o nátěr vašich okapů, stačí si vybrat barvu a odstín a o zbytek se postaráme my. Pokud si nejste jisti, jaká barva by byla pro váš dům vhodná, neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci vám velice rádi poradí.


CENÍK Výměna, čištění a nátěry okapů

Čištění okapů

40 - 200 Kč/bm

Nátěry okapů

200 - 250 Kč/bm

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI