Nátěry okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly, pak je nutné věnovat jim dostatečnou péči. Údržba okapů tedy neznamená pouhé čištění okapů, ale také nátěry, které okapy ochrání před nepříznivým počasím a dalšími vnějšími vlivy. Naše firma se zaměřuje na nátěry okapů, okapových plechů a svodů a specializuje se na Plzeňský kraj.

5 důvodů, proč si nechat natřít okapy u nás

  • máme nízké ceny,
  • disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky,
  • požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně,
  • jsme flexibilní,
  • máme dlouholeté zkušenosti.

Poptat služby


Jak provádíme nátěry okapů?

Naši pracovníci s dlouholetými zkušenostmi provádí nátěry okapů ručně a za pomoci horolezecké techniky. Díky ručnímu způsobu se barva dostane do všech záhybů i méně přístupných míst.

Před samotným nátěrem odstraňujeme starý, odloupaný a nepřilnutý nátěr. Dále také odstraňujeme z povrchu okapu rez a další nežádoucí nečistoty (např. mech, malta, mastnota atd.). Čištění okapů provádíme mechanicky pomocí ocelových kartáčů, košťat a brusek. Mastnotu z okapů dostáváme díky speciálním přípravkům k tomu určeným. Po důkladném očištění provádíme profesionální nátěry.

Životnost nátěrů

Při nátěrech okapů používáme pouze kvalitní barvy a ty aplikujeme v několika vrstvách, čímž se prodlužuje životnost okapů.

Výběr barvy

Naše firma disponuje řadou barev a barevných odstínů. Pokud tedy máte zájem o nátěr vašich okapů, stačí si vybrat barvu a odstín a o zbytek se postaráme my. Pokud si nejste jisti, jaká barva by byla pro váš dům vhodná, neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci vám velice rádi poradí.


CENÍK Výměna, čištění a nátěry okapů

Čištění okapů

40 - 200 Kč/bm

Nátěry okapů

200 - 250 Kč/bm

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI