Opravy fasád

Stav a vzhled fasády je vizitkou každé nemovitosti. Aby byla fasáda v top stavu, je nutné ji čas od času zrenovovat. Naše firma se zaměřuje na nejnutnější povrchovou opravu fasád, konkrétně jsme schopni opravovat a renovovat poškozené fasádní prvky, jako jsou například okenní profily, římsy, praskliny a drobné dírky, odpadávající omítka, plísně, vlhké zdi apod.

5 důvodů, proč si nechat opravit fasádu u nás:

  • máme nízké ceny,
  • disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky,
  • požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně,
  • jsme flexibilní,
  • máme dlouholeté zkušenosti.

Poptat služby


Technika oprav

Provádíme rozsáhlé opravy fasád před jejich renovací, lokální či havarijní opravy. K opravě fasád využíváme horolezeckou techniku, která nám umožní dostat se do těžko přístupných míst na rozdíl od lešení nebo plošiny. Veškeré opravy jsou prováděny našimi vyškolenými a zkušenými pracovníky, které využívají vysoce kvalitní a účinné pomůcky a prověřené materiály určené k opravám fasád. Všechny námi nabízené služby nabízíme v Plzeňském kraji.

Použité materiály

Při opravách fasády používáme pouze kvalitní a ověřené materiály od předních výrobců. Tyto materiály jsou velice odolné proti povětrnostním podmínkám a nepříznivému počasí. Jsou vhodné na opravy fasád i další venkovní práce.


CENÍK Mytí, nátěry a opravy fasád

Nátěry fasád

100 - 350 Kč/m2

Čištění fasád tlakovou vodou

50 - 130 Kč/m2 dle znečištění

Opravy fasád

600 - 1 200 Kč/m2

Impregnace fasád

Impregnace fasád proti plísním, řasám a nečistotám.

40 - 80 Kč/m2

 

Cesta po Plzni 150 Kč.

Cesta mimo Plzeň 10 Kč/km.

NAŠI KLIENTI