Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění střech Plzeň

Provádíme kompletní čištění všech druhů střech. Čištění provádíme za pomoci horolezeckého vybavení nebo naší vlastní plošiny.

Ne vždy je nutné střechu nově natírat, kvalitní vyčištění je mnohokrát dostačující a střecha je prakticky jako nová na další řadu let. Je samozřejmě otázkou, jaká je poloha vašeho domu, to totiž hraje velkou roli na rychlosti a intenzitě znečištění. Pokud tedy bydlíte blízko lesa nebo někde, kde jsou horší povětrnostní podmínky, doporučujeme střechy čisti pravidelně. Do budoucna se tak i vyhnete možným opravám. 

Vyčištění střechy ale může odhalit i skrytou závadu, kterou jste do té doby neviděli, a proto jsme vám i schopni nabídnout opravu střechy nebo nátěr střech.

Poptat služby


CENÍK Nátěry, opravy a pokládka střech

Nátěry kovových střech

200 - 550 Kč/m2

Nátěry asfaltových střech

120 - 300 Kč/m2

Oprava asfaltové střechy položením nového pásu + ochranný nátěr

200 - 550 Kč/m2

Pokládka nové střechy

Od 300 Kč/m2

Čištění střechy

50 - 120 Kč/m2

Aplikace NANO ochrany

Aplikace NANO ochrany proti tvorbě mechů.

40 - 80 Kč/m2

Nástřik betonových a pálených tašek

200 - 550 Kč/m2

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.


REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

Často kladené dotazy

 

Čištění střechy je klíčové pro udržení její životnosti a funkčnosti. Odstraňování nečistot, mechů a řas pomáhá předcházet poškození střešní krytiny a zamezuje zatékání vody do konstrukce budovy.

Používáme několik metod v závislosti na typu střechy a znečištění, včetně vysokotlakého mytí, chemického čištění a šetrných ekologických metod. Každá technika je přizpůsobena specifickým potřebám střechy.

Frekvence čištění závisí na lokalitě a klimatických podmínkách. Obecně se doporučuje provádět čištění střechy každé 2-3 roky, ale v oblastech s vyšším znečištěním nebo častými srážkami může být potřeba častější údržba.

Profesionální čištění střech zajišťuje důkladné odstranění nečistot bez poškození střechy. Naši odborníci mají zkušenosti a vybavení potřebné pro bezpečné a efektivní čištění, čímž prodlužují životnost střechy a zlepšují její vzhled.

Proces čištění střechy zahrnuje důkladnou inspekci stavu střechy, výběr vhodné čisticí metody, aplikaci čisticích prostředků a následné opláchnutí. Na závěr provádíme kontrolu kvality a případnou aplikaci ochranných nátěrů.

NAŠI KLIENTI