Nátěry fasád

Každá fasáda potřebuje časem vylepšit. Svěřte proto osud vaší nemovitosti do rukou našich vyškolených pracovníků, které mají bohaté zkušenosti v oblasti fasádních nátěrů. Naši zkušení natěrači zajistí, aby vaše nemovitost již nechátrala a navíc díky novým barvám prosvítila své okolí. Pohledem na vaši nově natřenou budovu se budete kochat nejen vy sami, ale také vaši sousedé a procházející lidé.

5 důvodů, proč si nechat natřít fasádu u nás:

  • máme nízké ceny,
  • disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky,
  • požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně,
  • jsme flexibilní,
  • máme dlouholeté zkušenosti.

Jak provádíme nátěry fasád?

Naše firma natírá fasády na všech typech budov za pomoci horolezecké techniky či lešení. Na základě lokality a okolních budov vybereme správnou kombinaci barvy a odstínu, které se budou perfektně doplňovat.

Poptat služby


Životnost nátěru

Při nátěrech fasád máme k dispozici velké množství barev a odstínů, při jejichž aplikaci vždy dodržujeme pokyny výrobce konkrétní nátěrové hmoty. K nátěrům používáme pouze kvalitní a prověřené barvy, které dokážou prodloužit životnost vaší budovy až o desítky let.

Výběr barvy

Disponujeme celou škálou barev a barevných odstínů. Naši odborníci navrhnou a vyberou takovou barvu pro vaši nemovitost, která bude respektovat nejenom okolní krajinu, ale také další domy kolem.


CENÍK Mytí, nátěry a opravy fasád

Nátěry fasád

100 - 350 Kč/m2

Čištění fasád tlakovou vodou

50 - 130 Kč/m2 dle znečištění

Opravy fasád

600 - 1 200 Kč/m2

Impregnace fasád

Impregnace fasád proti plísním, řasám a nečistotám.

40 - 80 Kč/m2

 

Cesta po Plzni 150 Kč.

Cesta mimo Plzeň 10 Kč/km.

NAŠI KLIENTI