Mytí, nátěry a opravy fasád

Každá fasáda může být krásná, proto tu svoji nenechejte chátrat a obraťte se na nás. Naše firma se zaměřuje na opravy fasád obytných budov i průmyslových objektů, při kterých dochází k opravě zateplení poničené špatnou dilatací nebo ptactvem. Nabízíme profesionální nátěry fasád a omítek, u kterých pracujeme jen s nejkvalitnějšími barvami, mytí fasád, které provádíme ručně pomocí vhodných pomůcek, vody a speciálních prostředků.

Nabízíme

Co vás čeká?

Pokud máte zájem vylepšit fasádu vašeho domu, čeká vás v první řadě prohlídka celé budovy. Na základě poškození a míře znečištění navrhneme nejvhodnější řešení. Po domluvě a schválení provedeme všechny potřebné práce.

Poptat služby


Horolezecká technika

Mytí, natírání a opravy fasád provádíme horolezeckou technikou, která nám umožní dostat se do těžko přístupných míst na rozdíl od lešení nebo plošiny. Všechny námi poskytované služby jsou prováděny našimi vyškolenými a zkušenými pracovníky, který využívají vysoce kvalitní a účinné pomůcky a prostředky. Naše firma veškeré služby nabízí v Plzeňském kraji.

Svěřte fasádu vašeho domu do našich rukou

Máme nízké ceny.
Disponujeme vyškolenými a zkušenými odborníky.
Požadovanou službu provedeme rychle a kvalitně.
Jsme flexibilní.
Máme dlouholeté zkušenosti.

Ceník fasády

Zaměřujeme se na opravy fasád obytných budov i průmyslových objektů, na profesionální nátěry fasád a omítek.

Pro přímou kalkulaci našich služeb navštivte ceník.

NAŠI KLIENTI