Free cookie consent management tool by TermsFeed

Zednické práce Plzeň

Zednické práce jsou součástí každé nové výstavby domu i rekonstrukce, ať už jde o úpravy celého bytu, bytového jádra nebo jen koupelny. Jedná se o velmi důležitý krok, který se poté odráží ve všech následujících činnostech. Zároveň mají zednické práce výrazný vliv na výsledný vzhled interiéru.

Naši zkušení pracovníci vám při rekonstrukci i výstavbě rádi pomohou. Pomůžeme vám například při rekonstrukci bytového jádra, s pokládkou dlažby v různých místnostech bytu, obložením stěn u koupelen nebo štukováním.

V rámci zednických prací zajistíme:

  • pokládku obkladů a dlažeb,
  • montáž sádrokartonu,
  • kompletní pokládku podlah a koberců
  • nebo štukování.

 

Poptat služby


Pokládka obkladů a dlažeb

Chcete dodat vaší koupelně originální vzhled novými obklady či dlažbou? Obraťte se na nás. Zajišťujeme pokládku veškerých typů obkladů i dlažeb, ve všech tvarech a rozměrech na téměř jakýkoliv povrch. Nevíte, jaký typ obkladů nebo dlažby zvolit? Poradíme vám také s výběrem. Doporučíme vám vhodný materiál, barvu nebo vzor, aby byl finální vzhled vaší koupelny či kuchyně naprosto dokonalý.

Montáž sádrokartonu

Sádrokartony si v posledních letech získávají stále větší oblibu. Je to z důvodu jejich příznivé ceny, rychlé montáže, skvělému výslednému vzhledu i zajímavým vlastnostem. Díky sádrokartonové konstrukci můžete velmi rychle upravit dispozice v interiéru i zlepšit jeho celkový vzhled. 

Provádíme montáž sádrokartonu na strop, protipožární sádrokartony nebo sádrokartony v koupelně. Zhotovíme příčky, podhledy, opláštění nevzhledných konstrukcí a podhledů i různé designové prvky.

Štukování

Loupe se vám v obýváku štuk? Je zeď ve vaší ložnici poškozená od tapet? Nebo jen potřebujete finální vrstvu na novou omítku? Naši zkušení pracovníci vám pomohou také se se štukováním omítek. Štukování od profesionálů vám zajistí rovný povrch s požadovanou strukturou. Navíc štuk tepelné a akustické vlastnosti místnosti.

NAŠI KLIENTI