Mytí oken ve výškách

V dnešní době stále více budov vyžaduje nutnost mytí oken a okenních ploch za pomoci horolezecké techniky. Díky této technice se lze dostat i na obtížně přístupná místa, která nejsou dostupná z lešení nebo vysokozdvižných plošin.

Zajišťujeme:

 • běžné mytí oken v bytových a rodinných domech, v kancelářích,
 • mytí prosklených ploch (zejména mytí výloh a výkladních skříní),
 • mytí okenních ploch na špatně dostupných místech,
 • čištění okenních rámů,
 • čištění vertikálních i horizontálních žaluzií,
 • čištění vnějších i vnitřních parapetů.

Mytí oken ve vysoké kvalitě

Mytí oken ve výškách patří mezi nebezpečné činnosti, proto by se tato činnost měla ponechat odborníkům, které v této oblasti mají již praxi. Naše firma poskytuje mytí oken a dalších okenních ploch v oblasti Plzeňského kraje. Mytí provádíme pomocí horolezecké a lanové techniky.

To nejčistší řešení!

Vaše okna i další prosklené plochy mohou být ještě čistší. Ptáte se jak? Odpovědí je demineralizovaná voda. Díky systému QLEEN a mytí demineralizovanou vodou můžeme všechny povrchy očistit ještě kvalitněji, rychleji a šetrněji.

Poptat služby


5 důvodů, proč mytí oken nechat na nás

 1. Nízké ceny
 2. Vyškolení a zkušení pracovníci
 3. Rychlost a kvalita
 4. Flexibilita
 5. Dlouholeté zkušenosti

Postup mytí oken

Mytí oken a dalších okenních ploch provádíme za použití vody, mopu, chemického přípravku a klasické stěrky. Díky použitým nástrojům a kvalitním přípravkům odstraníme z oken nečistoty a mastnotu a navrátíme jim jejich ztracený lesk. Při umývání oken vám očistíme nejen skla, ale také rámy, parapety a žaluzie.

Čištění a mytí oken provádí naši pracovníci, kteří jsou v této oblasti profesionálně vyškoleni. Kromě kvality samotného mytí a obsluhy klademe také důraz na bezpečnost při práci.


CENÍK Mytí oken

Mytí oken

30 - 70 Kč/m2 dle znečištění

 

Cesta po Plzni 500 Kč.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Cesta mimo Plzeň 20 Kč/km.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI