Výměna střešních oken, oprava střechy a okapů v Plzni v ulici U Smaltovny

Výměna střešních oken, oprava střechy a okapů v Plzni v ulici U Smaltovny

Výškaři z Výškyzavás.cz opět ukázali, že se neleknou žádné výzvy a práci několik metrů nad zemí zvládají „levou zadní“! Právě dokončili další zakázku, která zákazníkům dovolila si oddechnout a odškrtnout si nepříjemnou starost. Práce na střeše není zrovna pro každého – kromě odvahy potřebujete také know-how a správné vybavení. V Plzni v ulici U Smaltovny na naše výškaře čekala výměna střešních oken, oprava střechy a okapového systému. Na „generálku“ zevnějšku tohoto domu se náležitě připravili – vzali si k ruce i horolezeckou techniku. Při zakázkách ve výškách na ni nedáme dopustit. 

O střechu a okapy je potřeba pravidelně pečovat

Možná se ptáte, proč je tak důležité pravidelně pečovat o střechu, fasádu a okapy. Pokud nebudou tyto části vašeho domu v dobré kondici, brzy se mohou objevit netěsnosti a do domu se dostane vlhkost. Ta může způsobit velké škody na celé budově. A vlhkost samozřejmě není jediným problém. Kdo bydlí v rodinném domě, ví, že je kolem domu stále „co dělat“. Pokud víte, že by si i vaše střecha nebo okapy zasloužily trochu pozornosti, ale na specializované výškové práce si netroufáte, oslovte naše výškaře.

Jsou to opravdoví mistři výškových prací a rádi vám pomohou najít nejlepší řešení pro váš dům. Posuďte sami, jak dům po našem zásahu prokoukl.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI