Free cookie consent management tool by TermsFeed

Výměna okapů v ulici Trnková v Plzni

Výměna okapů v ulici Trnková v Plzni

I šikovný kutil si občas musí přizvat na pomoc odborníka. Někdy nemá to správné nářadí, někdy mu chybí zkušenost a jindy je to na něj zkrátka moc vysoko! Naši výškaři zvládají naštěstí vše v jednom. Mají dostatek zkušeností s výškovými pracemi, mají k ruce potřebné nářadí a neleknou se ani práce několik desítek metrů nad zemí.

Výškové práce v zimě nejsou žádný med – naši specialisté se ale ničeho neleknou

V terénu jsou nejen za hezkého počasí, kdy se ve výšce mohou i rozhlédnout do kraje a pokochat se, ale nezastaví se ani v zimě. Právě v zimních měsících, když to všude klouže a teploty se pohybují nepříjemně nízko, se na střechu nikomu nechce. Výškové práce jsou ale pro naše experty denním chlebem, a proto směle vyrazili i na výměnu okapového systému do ulice Trnková v Plzni. Podívejte se na fotky a posuďte sami, jak jim šla práce od ruky.

Výměna okapů není pro naše výškaře žádný problém

Okapy jsou takové „popelky“ našich střech. Často se na ně zapomíná. A přitom – zvláště v zimě – dost trpí. Při teplotách pod nulou zamrzají a následně rozmrzají. S tím, jak materiál pracuje, dochází k povolení spojů a okapy už nejsou v tak dobré kondici, jako když byly nové. Pokud okapy ponecháte dlouho bez povšimnutí, mohou prorezavět a protékat. V tu chvíli je na pořadu dne výměna okapů. Do výměny starého okapového systému se ale sami nepouštějte. Je to práce nebezpečná. Vyžaduje nejen zkušenost, ale i speciální techniku pro práci ve výškách.

Naši výškaři jsou na okapy mistři. Bez problémů provedou nejen výměnu, ale i čištění a nátěry okapů. Plzeň je jim malá, a proto za vámi klidně dojedou i do blízkého okolí. Nenechte své okapy churavět!

Poptat služby

NAŠI KLIENTI