Odborné mytí a obnova haly po požáru v Nýřanech

Odborné mytí a obnova haly po požáru v Nýřanech

 

Když v hale hoří, ani zkušená uklízečka na následný úklid nestačí. Do firmy WashTec v Nýřanech jsme se proto vydali se svým speciálním vybavením my, včetně techniky pro výškové práce. Neobešli bychom se bez plošiny ani prověřených chemických přípravků, které v našich rukách dokážou skoro zázraky. Teď už na hale nejsou žádné stopy požáru vidět. Všechno je, jak má být!

Začali jsme důkladným odstraněním sazí a zbytků hořícího materiálu, a to s maximální odborností. Náš tým se zaměřil na každý centimetr prostoru, používající moderní technologie a špičkové vybavení pro výškové práce, abychom zaručili kompletní odstranění znečištění. Plošina nám umožnila dosáhnout i těch nejvyšších míst, kde se mohly skrývat nepříjemné stopy po požáru.

V dalším kroku jsme nasadili naše chemické přípravky, které jsou důkladně prověřené a schválené pro odstranění následků požáru. Tyto látky nejenže účinně odstraňují zbytky, ale také neutralizují pachy a zajišťují dezinfekci prostoru. Naše péči jsme zaměřili nejen na povrch, ale i do nejmenších škvír, kde by se mohly skrývat mikroskopické částice znehodnocující prostor.

Po dokončení procesu mytí a čištění jsme aplikovali speciální ochranné prostředky, které chrání povrch haly před budoucími nánosy a zaručují dlouhodobou čistotu. Naším cílem bylo nejen odstranit stopy po požáru, ale i zajistit, aby hala vypadala jako nová a byla bezpečná pro další provoz.

Díky našim odborným znalostem, preciznímu postupu a schopnosti provádět výškové práce můžeme s jistotou prohlásit, že naše intervence přivedla halu zpět k životu, odstranila všechny nepříjemné důsledky požáru a zajistila, aby prostor znovu plnil svou původní funkci. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí obnovy tohoto důležitého objektu v Nýřanech.

 

 

Poptat služby

NAŠI KLIENTI