Čištění střechy a nátěr podbití u rodinného domu na Valše

Čištění střechy a nátěr podbití u rodinného domu na Valše

Kolem domu je vždycky plno práce! Máme pro vás tip – věnujte se tomu, co vás baví, třeba zahrádce a krášlení terasy, a to, co vám nahání hrůzu, svěřte odborníkům. Typickým příkladem takové práce je čištění střechy! Při práci ve výškách jde vždy minimálně o zdraví, a proto je lepší, když se jí věnují odborníci, kteří mají know-how a vybavení. „Za ušima“ měli i majitelé rodinného domu na Valše, kteří si naše výškaře přizvali nejen na čištění střechy, ale i na nátěr podbití.

Pravidelné čištění střechy prodlužuje životnost střechy

U každého domu platí, že když se mu pravidelně věnujete, může stále vypadat jako z cukru, a to i když už není nejmladší. Čištění střechy rodinného domu je důležité z několika důvodů. V první řadě ale prodlužuje životnost střechy. Pokud na střeše zůstává listí a další nečistoty, může to způsobit hromadění vlhkosti a šíření mechu a lišejníků, což může samozřejmě poškodit krytinu. Pravidelné čištění střechy může pomoci předcházet těmto problémům a prodloužit životnost střechy.

Majitelé tohoto domu na Valše jsou už „v suchu“. Naši specialisté se jim postarali o čištění střechy a zároveň i nátěr podbití. Po jejich zásahu je dům zase jako nový. Co říkáte? Posuďte sami na fotkách.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI