Free cookie consent management tool by TermsFeed

Na co si dát pozor při výběru úklidové firmy

Hledáte úklidovou firmu na úklid domácností, kanceláří nebo jen potřebujete vyčistit podlahu, koberec či sedačku? Pokusíme se vám poradit, na co je dobré si dát pozor. Každopádně je i důležité, zamyslet se nad tím, jak je možné, že některé firmy dokáží být za stejný úkon výrazně levnější.

Pár bodů k zamyšlení:

  1. Základem je, kdo u vás bude uklízet? Řada firem využívá levných pracovních sil z řad ukrajinských spoluobčanů. Řada z nich není ani registrována, pracuje na černo nebo na fiktivní pracovní smlouvu.
  2. Odbornost personálu - je velmi důležitým faktorem. Velká řada zaměstnanců, či dohodou sjednaných pracovníků nemá ani základní povědomí o tom, jakou chemii a v jakém množství používat. Někdy pro jistotu nepoužívají žádnou.
  3. Kvalita úklidových prostředků - je logické, že pokud používáte nekvalitní levné prostředky, ocet nebo jen vodu, nemůže být nikdy řeč o kvalitním úklidu. Ano, sice ušetříte, přeci jen je takováto úklidová firma levnější o 50%, ale nejen že podlahy, v řadě případů z drahých materiálů náchylných na údržbu, postupem času trpí a jejich životnost tím i výrazně klesá.
  4. Nestálý personál – jelikož úklidové firmy chtějí být co nejlevnější, jsou nuceni šidit a to jak na přípravcích, tak i na svých vlastních zaměstnancích. Velké množství z nich je pak nuceno hledat si jinou práci, protože s tímto žoldem není možné normálně fungovat. Navíc když ještě zaměstnavatel přistoupí k opatřením, když pokutuje každé minimální zaváhání, jen aby ušetřil co nejvíce peněz.

Shrnutí:

Myslíme si, že dlouholeté pořekadlo „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci" je naprostou pravdou. Nesnažte se šetřit sami na sobě a na prostředí, v kterém trávíte polovinu svého života. Velká řada nemocí či zánětů vzniká právě z nepořádku kolem nás. A když se ještě zamyslíte, že tím můžete ohrozit i své děti, je jasným kritériem kvalita a než cena.

V naší společnosti jsme se právě rozhodli jít touto cestou. Naše pracovnice mají bohaté zkušenosti v oblasti úklidových prací, využíváme pouze prověřené a kvalitní přípravky i chemii. Stabilní tým je ukazatelem dobře nastavených interních kritérií a rychle se rozrůstající portfolio klientů je pro nás důkazem, že jdeme správnou cestou.

Naše služby:

Úklid domácnosti    Úklid firem Čištění koberců Čištění sedaček Mytí oken Mytí výloh Úklid hal Čištění podlah
Čištění aut Ruční mytí
aut
Rozleštění laku
auta
NANO ochrana laku Sekání
trávy
Úklid sněhu Úklid po
malování
Renovace autolaku

 

 

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

Vyplňte, chcete-li přímou odpověď na svůj dotaz.

NAŠI KLIENTI